74ACTQ16240SSC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACTQ16240SSC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74ACTQ16240SSC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
Ngā Rauemi: 74ACTQ16240SSC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74ACTQ16240SSC
Tau Wae 74ACTQ16240SSC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4932 pcs Pepa Raraunga 74ACTQ16240SSC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 48-SSOP
Raupapa 74ACTQ Packaging Tube
Paa / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 4
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA