74ACT240MTCX
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACT240MTCX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74ACT240MTCX
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP
Ngā Rauemi: 74ACT240MTCX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74ACT240MTCX
Tau Wae 74ACT240MTCX Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 5.5V 20TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 284277 pcs Pepa Raraunga 74ACT240MTCX.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-TSSOP
Raupapa 74ACT Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74ACT240MTCX-ND
74ACT240MTCXTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA Tau Wae Tuakiri 74ACT240
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74ACT240
74ACT240
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V DIE