74ACT16240SSC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACT16240SSC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74ACT16240SSC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
Ngā Rauemi: 74ACT16240SSC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74ACT16240SSC
Tau Wae 74ACT16240SSC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5129 pcs Pepa Raraunga 74ACT16240SSC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 48-SSOP
Raupapa 74ACT Packaging Tube
Paa / Case 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 4
Te maha o nga moni mo te kaupapa 4 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Buffer, Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Inverting 4 Element 4 Bit per Element 3-State Output 48-SSOP I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA
Tau Wae Tuakiri 74ACT16240
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74ACT16240DL
74ACT16240DL
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC BUFFER INVERT 5.5V 48SSOP
I roto i te taonga: 68122 pcs
Tikiake:
RFQ
74ACT16240DLG4
74ACT16240DLG4
Kaihanga: N/A
I roto i te taonga: 61580 pcs
Tikiake:
RFQ
74ACT16240SSCX
74ACT16240SSCX
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor