74ACQ240PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74ACQ240PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74ACQ240PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER INVERT 6V 20DIP
Ngā Rauemi: 74ACQ240PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
450 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74ACQ240PC
Tau Wae 74ACQ240PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER INVERT 6V 20DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56386 pcs Pepa Raraunga 74ACQ240PC.pdf
Tuhinga o mua 2 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Raupapa 74ACQ Packaging Tube
Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74ACQ240 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 2 Te maha o nga moni mo te kaupapa 4
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 24mA, 24mA Tau Wae Tuakiri 74ACQ240