74ABT2952CSC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74ABT2952CSC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUF NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Ngā Rauemi: 74ABT2952CSC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74ABT2952CSC
Tau Wae 74ABT2952CSC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUF NON-INVERT 5.5V 24SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4767 pcs Pepa Raraunga 74ABT2952CSC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 24-SOIC
Raupapa 74ABT Packaging Tube
Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Momo putanga 3-State
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 2
Te maha o nga moni mo te kaupapa 8 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Momo Buffer, Non-Inverting
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input -
Whakaahuatanga Taipitopito Buffer, Non-Inverting 2 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 32mA, 64mA