29F52SPC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 29F52SPC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC TXRX REGISTERED 8-BIT 24-DIP
Ngā Rauemi: 29F52SPC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 29F52SPC
Tau Wae 29F52SPC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4184 pcs Pepa Raraunga 29F52SPC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo Transceiver
Pūrere Pūrere Whakarato 24-PDIP Raupapa 29F
Tuhinga - Packaging Tube
Paa / Case 24-DIP (0.300", 7.62mm) Te maha o nga Kaikoi / Kaiwhiwhi 8/8