1SMB85AT3
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
1SMB85AT3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 1SMB85AT3
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V SMB
Ngā Rauemi: 1.1SMB85AT3.pdf2.1SMB85AT3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 1SMB85AT3
Tau Wae 1SMB85AT3 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 471536 pcs Pepa Raraunga 1.1SMB85AT3.pdf2.1SMB85AT3.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SMB
Raupapa - Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case DO-214AA, SMB Ētahi Ingoa 1SMB85AT3OSTR
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Capacitance @ Frequency 220pF @ 1MHz
Tau Wae Tuakiri 1SMB Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
1SMB8.0AT3G
1SMB8.0AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8V 13.6V SMB
I roto i te taonga: 4107 pcs
Tikiake: 1SMB8.0AT3G.pdf
RFQ
1SMB85A TR13
1SMB85A TR13
Kaihanga: Central Semiconductor
Whakaahuatanga: TVS DIODE 85V 137V SMB
I roto i te taonga: 414161 pcs
Tikiake: 1SMB85A TR13.pdf
RFQ
1SMB8.5AT3G
1SMB8.5AT3G
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 14.4V SMB
Tikiake: 1SMB8.5AT3G.pdf
1SMB85AT3G
1SMB85AT3G