AFD58-16-26PW-6141
Hua Hua
Tau Wae: AFD58-16-26PW-6141
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN
Ngā Rauemi: AFD58-16-26PW-6141.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AFD58-16-26PW-6141
Tau Wae AFD58-16-26PW-6141 Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1729 pcs Pepa Raraunga AFD58-16-26PW-6141.pdf
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DAFD58-16-26PW-6141
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga AFD58-16-26PW-6141
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN