AFD57-16-26PY-6141
Hua Hua
Tau Wae: AFD57-16-26PY-6141
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
Ngā Rauemi: AFD57-16-26PY-6141.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AFD57-16-26PY-6141
Tau Wae AFD57-16-26PY-6141 Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2722 pcs Pepa Raraunga AFD57-16-26PY-6141.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Shielded
Patohia nga huanga Environment Resistant Momo For Male Pins
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DAFD57-16-26PY-6141
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 26
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga AFD57-16-26PY-6141
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Kōkuhu Rauemi Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium
Kei roto - Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Whakaahuatanga CONN HSG PLUG STRGHT 26POS PIN
I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock Te whakakotahi i nga mea matai, te papa 1.305" (33.15mm)
Ko te Hononga Nuturu Cadmium Hoahoa Whakapā Plastic
Whakaaetanga Mea Y Momo Hononga Plug Housing
Rauemi Ara -
Ngā Hua e hāngai ana
AFD57-16-26PY
AFD57-16-26PY
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP