AFD57-16-26PW-6117
TE Connectivity Deutsch Connectors
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AFD57-16-26PW-6117
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Ngā Rauemi: AFD57-16-26PW-6117.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AFD57-16-26PW-6117
Tau Wae AFD57-16-26PW-6117 Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1984 pcs Pepa Raraunga AFD57-16-26PW-6117.pdf
Putanga - Kua tohua - Patohia nga huanga Environment Resistant
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-26482 G Series II, AFD
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa DAFD57-16-26PW-6117
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga AFD57-16-26PW-6117
Kua whakaratohia te Taimana Nui 16-26 Ngā āhuatanga Shielded
Whakaahua nui 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS STRGHT W/PINS
Whakatauranga onamata 7.5A I teie nei - Max / Whakapā Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea W Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AFD57-16-26PW-LC
AFD57-16-26PW-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 26POS INLINE
I roto i te taonga: 5693 pcs
Tikiake: AFD57-16-26PW-LC.pdf
RFQ
AFD57-16-26PW
AFD57-16-26PW
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS GOLD CRIMP