AFD54-20-41SW-6141
Hua Hua
Tau Wae: AFD54-20-41SW-6141
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT
Ngā Rauemi: AFD54-20-41SW-6141.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AFD54-20-41SW-6141
Tau Wae AFD54-20-41SW-6141 Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2532 pcs Pepa Raraunga AFD54-20-41SW-6141.pdf
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DAFD54-20-41SW-6141
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 41
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga AFD54-20-41SW-6141
Kua whakaratohia te Taimana Nui 20-41 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 41 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Whakaahuatanga CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS SKT