AFD51-22-55PW-6141
Hua Hua
Tau Wae: AFD51-22-55PW-6141
Kaihanga / Waitohu: TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga hua CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN
Ngā Rauemi: AFD51-22-55PW-6141.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AFD51-22-55PW-6141
Tau Wae AFD51-22-55PW-6141 Kaihanga TE Connectivity Deutsch Connectors
Whakaahuatanga CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2206 pcs Pepa Raraunga AFD51-22-55PW-6141.pdf
Wireka Wire ranei Range - AWG 20 Whakamahi Unshielded
Pukatuka / Mating Plug Taitapa Olive Drab Ētahi Ingoa DAFD51-22-55PW-6141
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga AFD51-22-55PW-6141
Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-55 Kōkuhu Rauemi -
Kei roto - Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line) Whakaahuatanga CONN HSG RCPT STRGHT 55POS PIN