ADP7185ACPZN1.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP7185ACPZN1.5-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP7185ACPZN1.5-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR -1.5V 500MA 8LFCSP
Ngā Rauemi: ADP7185ACPZN1.5-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP7185ACPZN1.5-R7
Tau Wae ADP7185ACPZN1.5-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR -1.5V 500MA 8LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 45560 pcs Pepa Raraunga ADP7185ACPZN1.5-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.36V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) -1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) -5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-LFCSP (2x2) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-UFDFN Exposed Pad, CSP PSRR 80dB ~ 40dB (1kHz ~ 1MHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Negative
Ētahi Ingoa ADP7185ACPZN1.5-R7CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output 1.5V 500mA 8-LFCSP (2x2)
Tae - Whakaaetanga (Max) 7mA I teie nei - Quiescent (Iq) 900µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power On Reset