ADP7158ACPZ-2.5-R7
Hua Hua
Tau Wae: ADP7158ACPZ-2.5-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2.5V 2A 10LFCSP
Ngā Rauemi: ADP7158ACPZ-2.5-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP7158ACPZ-2.5-R7
Tau Wae ADP7158ACPZ-2.5-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2.5V 2A 10LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22917 pcs Pepa Raraunga ADP7158ACPZ-2.5-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 10-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Paa / Case 10-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP7158ACPZ-2.5-R7TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A 10-LFCSP-WD (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA I teie nei - Quiescent (Iq) 8mA
Nama - Whakaputa 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable