ADP7105ARDZ-3.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP7105ARDZ-3.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC
Ngā Rauemi: ADP7105ARDZ-3.3-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP7105ARDZ-3.3-R7
Tau Wae ADP7105ARDZ-3.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32435 pcs Pepa Raraunga ADP7105ARDZ-3.3-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.55V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 20V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR 60dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP7105ARDZ-3.3-R7TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 8-SOIC-EP
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.6mA I teie nei - Quiescent (Iq) 900µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good, Under Voltage Lockout
Tau Wae Tuakiri ADP7105
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADP7112ACBZ-2.5-R7
ADP7112ACBZ-2.5-R7
Kaihanga: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6WLCSP
I roto i te taonga: 66760 pcs
Tikiake: ADP7112ACBZ-2.5-R7.pdf
RFQ
ADP7105ARDZ-R7
ADP7105ARDZ-R7
Whakaahuatanga: IC REG LIN POS ADJ 500MA 8SOIC
I roto i te taonga: 25901 pcs
Tikiake: ADP7105ARDZ-R7.pdf
RFQ
ADP7105ARDZ
ADP7105ARDZ