ADP3339AKCZ-3.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP3339AKCZ-3.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-3
Ngā Rauemi: ADP3339AKCZ-3.3-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP3339AKCZ-3.3-R7
Tau Wae ADP3339AKCZ-3.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 32309 pcs Pepa Raraunga ADP3339AKCZ-3.3-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.48V @ 1.5A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 3.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-223-3 Raupapa anyCAP®
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-261-4, TO-261AA PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP3339AKCZ-3.3-R7CT Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SOT-223-3
Tae - Whakaaetanga (Max) 40mA I teie nei - Quiescent (Iq) 200µA
Nama - Whakaputa 1.5A Ngā Āhuatanga Mana -