ADP3335ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP3335ACPZ-1.8-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP3335ACPZ-1.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8LFCSP
Ngā Rauemi: ADP3335ACPZ-1.8-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP3335ACPZ-1.8-R7
Tau Wae ADP3335ACPZ-1.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 500MA 8LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77635 pcs Pepa Raraunga ADP3335ACPZ-1.8-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.37V @ 500mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 12V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-LFCSP-WD (3x3) Raupapa anyCAP®
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP3335ACPZ-1.8-R7-ND
ADP3335ACPZ-1.8-R7TR
ADP3335ACPZ18R7
Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 10mA I teie nei - Quiescent (Iq) 110µA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable