ADP2504ACPZ-4.5-R7
Hua Hua
Tau Wae: ADP2504ACPZ-4.5-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BCK BST 4.5V 1.3A 10LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2504ACPZ-4.5-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2504ACPZ-4.5-R7
Tau Wae ADP2504ACPZ-4.5-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BCK BST 4.5V 1.3A 10LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4674 pcs Pepa Raraunga ADP2504ACPZ-4.5-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 4.5V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck-Boost Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 10-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2504ACPZ-4.5-R7-ND
ADP2504ACPZ-4.5-R7TR
ADP2504ACPZ45R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Up/Step-Down Rautanga - Whakawhiti 2.5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck-Boost Switching Regulator IC Positive Fixed 4.5V 1 Output 1A 10-WFDFN Exposed Pad, CSP Nama - Whakaputa 1A
Tau Wae Tuakiri ADP2504
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ADP28-BP
ADP28-BP
Kaihanga: TechTools
Whakaahuatanga: ADAPTS 28 PIN DIP TP 32 PIN PLCC
I roto i te taonga: 3982 pcs
Tikiake:
RFQ
ADP300
ADP300
Kaihanga: LeCroy (Teledyne LeCroy)
Whakaahuatanga: PROBE HI VOLT DIFFERENTL 20MHZ