ADP2120ACPZ-1.8-R7
Hua Hua
Tau Wae: ADP2120ACPZ-1.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 1.8V 1.25A 10LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2120ACPZ-1.8-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2120ACPZ-1.8-R7
Tau Wae ADP2120ACPZ-1.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BUCK 1.8V 1.25A 10LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68856 pcs Pepa Raraunga ADP2120ACPZ-1.8-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 10-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2120ACPZ-1.8-R7TR
ADP2120ACPZ18R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Rautanga - Whakawhiti 1.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 1.25A 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Nama - Whakaputa 1.25A Tau Wae Tuakiri ADP2120