ADP2108ACBZ-1.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2108ACBZ-1.3-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP2108ACBZ-1.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BCK 1.3V 0.6A SYNC 5WLCSP
Ngā Rauemi: ADP2108ACBZ-1.3-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2108ACBZ-1.3-R7
Tau Wae ADP2108ACBZ-1.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BCK 1.3V 0.6A SYNC 5WLCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5764 pcs Pepa Raraunga ADP2108ACBZ-1.3-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.3V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.3V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 5-WLCSP Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 5-WFBGA, WLCSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2108ACBZ-1.3-R7CT
ADP2108ACBZ13R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.3V 1 Output 600mA 5-WFBGA, WLCSP Nama - Whakaputa 600mA