ADP2107ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2107ACPZ-1.8-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP2107ACPZ-1.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 1.8V 2A SYNC 16LFCSP
Ngā Rauemi: ADP2107ACPZ-1.8-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2107ACPZ-1.8-R7
Tau Wae ADP2107ACPZ-1.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BUCK 1.8V 2A SYNC 16LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25885 pcs Pepa Raraunga ADP2107ACPZ-1.8-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 16-LFCSP-VQ (4x4) Raupapa -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 16-VQFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2107ACPZ-1.8-R7CT
ADP2107ACPZ18R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Down
Rautanga - Whakawhiti 1.2MHz Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.8V 1 Output 2A 16-VQFN Exposed Pad, CSP
Nama - Whakaputa 2A Tau Wae Tuakiri ADP2107