ADP2102YCPZ-0.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP2102YCPZ-0.8-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP2102YCPZ-0.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BUCK 0.8V 0.6A SYNC 8LFCS
Ngā Rauemi: ADP2102YCPZ-0.8-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP2102YCPZ-0.8-R7
Tau Wae ADP2102YCPZ-0.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BUCK 0.8V 0.6A SYNC 8LFCS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5783 pcs Pepa Raraunga ADP2102YCPZ-0.8-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.8V Putanga - Whakaputa (Max) -
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Buck Kaiwhakahaere Tukutahi Yes
Pūrere Pūrere Whakarato 8-LFCSP (3x3) Raupapa -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 8-VFDFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP2102YCPZ-0.8-R7DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Mahinga Step-Down Rautanga - Whakawhiti 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 0.8V 1 Output 600mA 8-VFDFN Exposed Pad, CSP Nama - Whakaputa 600mA