ADP1764ACPZ-0.9-R7
Hua Hua
Tau Wae: ADP1764ACPZ-0.9-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 0.9V 4A
Ngā Rauemi: ADP1764ACPZ-0.9-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP1764ACPZ-0.9-R7
Tau Wae ADP1764ACPZ-0.9-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 0.9V 4A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13392 pcs Pepa Raraunga ADP1764ACPZ-0.9-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.075V @ 4A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.9V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 1.98V
Raupapa - Ngā Āhuatanga Tiaki Current Limit, Thermal Overload
PSRR 69dB ~ 35dB (10kHz ~ 1MHz) Momo putanga Fixed
Whirihoranga Whakaputa Positive Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tuhinga o mua 1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 4A Tae - Whakaaetanga (Max) 23mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 17mA Nama - Whakaputa 4A