ADP1762ACPZ-0.9-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP1762ACPZ-0.9-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 0.9V 2A 16LFCSP
Ngā Rauemi: ADP1762ACPZ-0.9-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP1762ACPZ-0.9-R7
Tau Wae ADP1762ACPZ-0.9-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 0.9V 2A 16LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20762 pcs Pepa Raraunga ADP1762ACPZ-0.9-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.095V @ 2A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.9V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 1.98V
Pūrere Pūrere Whakarato 16-LFCSP-WQ (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Current Limit, Thermal Overload Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-WFQFN Exposed Pad PSRR 63dB ~ 34dB (10kHz ~ 1MHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP1762ACPZ-0.9-R7TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 2A 16-LFCSP-WQ (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 14mA I teie nei - Quiescent (Iq) 8mA
Nama - Whakaputa 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good, Soft Start