ADP1754ACPZ-1.1-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP1754ACPZ-1.1-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.1V 1.2A 16LFCSP
Ngā Rauemi: ADP1754ACPZ-1.1-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP1754ACPZ-1.1-R7
Tau Wae ADP1754ACPZ-1.1-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.1V 1.2A 16LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73034 pcs Pepa Raraunga ADP1754ACPZ-1.1-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.1V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Pūrere Pūrere Whakarato 16-LFCSP-WQ (4x4) Raupapa -
Paa / Case 16-WQFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP1754ACPZ-1.1-R7-ND
ADP1754ACPZ-1.1-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.1V 1.2A 16-LFCSP-WQ (4x4)
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.4mA I teie nei - Quiescent (Iq) 800µA
Nama - Whakaputa 1.2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good, Soft Start