ADP1740ACPZ-1.5-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP1740ACPZ-1.5-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 2A 16LFCSP
Ngā Rauemi: ADP1740ACPZ-1.5-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP1740ACPZ-1.5-R7
Tau Wae ADP1740ACPZ-1.5-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 2A 16LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49338 pcs Pepa Raraunga ADP1740ACPZ-1.5-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Pūrere Pūrere Whakarato 16-LFCSP-WQ (4x4) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 16-WQFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP1740ACPZ-1.5-R7-ND
ADP1740ACPZ-1.5-R7TR
ADP1740ACPZ15R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 2A 16-LFCSP-WQ (4x4)
Tae - Whakaaetanga (Max) 1.8mA I teie nei - Quiescent (Iq) 800µA
Nama - Whakaputa 2A Ngā Āhuatanga Mana Enable, Power Good, Soft Start