ADP172ACBZ-1.65-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP172ACBZ-1.65-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP172ACBZ-1.65-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.65V 300MA 4WLCSP
Ngā Rauemi: ADP172ACBZ-1.65-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP172ACBZ-1.65-R7
Tau Wae ADP172ACBZ-1.65-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.65V 300MA 4WLCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126937 pcs Pepa Raraunga ADP172ACBZ-1.65-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.1V @ 300mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.65V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.6V
Pūrere Pūrere Whakarato 4-WLCSP (0.95x1.03) Raupapa -
Paa / Case 4-UFBGA, WLCSP PSRR 73dB ~ 47dB (1kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP172ACBZ-1.65-R7TR
ADP172ACBZ165R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.65V 300mA 4-WLCSP (0.95x1.03)
Tae - Whakaaetanga (Max) 260nA I teie nei - Quiescent (Iq) 60µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable