ADP1715ARMZ-0.9-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP1715ARMZ-0.9-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP1715ARMZ-0.9-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 0.9V 500MA 8MSOP
Ngā Rauemi: ADP1715ARMZ-0.9-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP1715ARMZ-0.9-R7
Tau Wae ADP1715ARMZ-0.9-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 0.9V 500MA 8MSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4546 pcs Pepa Raraunga ADP1715ARMZ-0.9-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.9V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-MSOP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP1715ARMZ-0.9-R7CT
ADP1715ARMZ09R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 500mA 8-MSOP Tae - Whakaaetanga (Max) 650µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 100µA Nama - Whakaputa 500mA