ADP1707ARDZ-1.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP1707ARDZ-1.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.3V 1A 8SOIC
Ngā Rauemi: ADP1707ARDZ-1.3-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP1707ARDZ-1.3-R7
Tau Wae ADP1707ARDZ-1.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.3V 1A 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5849 pcs Pepa Raraunga ADP1707ARDZ-1.3-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC-EP Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP1707ARDZ-1.3-R7-ND
ADP1707ARDZ-1.3-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 1A 8-SOIC-EP Tae - Whakaaetanga (Max) 1.55mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 390µA Nama - Whakaputa 1A