ADP1706ACPZ-0.9-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP1706ACPZ-0.9-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP1706ACPZ-0.9-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 0.9V 1A 8LFCSP
Ngā Rauemi: ADP1706ACPZ-0.9-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP1706ACPZ-0.9-R7
Tau Wae ADP1706ACPZ-0.9-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 0.9V 1A 8LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4280 pcs Pepa Raraunga ADP1706ACPZ-0.9-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 0.9V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Paa / Case 8-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP1706ACPZ-0.9-R7DKR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 1A 8-LFCSP-WD (3x3) Tae - Whakaaetanga (Max) 1.55mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 390µA Nama - Whakaputa 1A