ADP165ACPZN-1.2-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP165ACPZN-1.2-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP165ACPZN-1.2-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6LFCSP
Ngā Rauemi: ADP165ACPZN-1.2-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP165ACPZN-1.2-R7
Tau Wae ADP165ACPZN-1.2-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.2V 150MA 6LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117520 pcs Pepa Raraunga ADP165ACPZN-1.2-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-LFCSP-UD (2x2) Raupapa -
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad, CSP PSRR 72dB ~ 62dB (100Hz ~ 1kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 150mA 6-LFCSP-UD (2x2) Tae - Whakaaetanga (Max) 6.2µA
I teie nei - Quiescent (Iq) 2.4µA Nama - Whakaputa 150mA