ADP1614ACPZ-1.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP1614ACPZ-1.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
Ngā Rauemi: ADP1614ACPZ-1.3-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP1614ACPZ-1.3-R7
Tau Wae ADP1614ACPZ-1.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84103 pcs Pepa Raraunga ADP1614ACPZ-1.3-R7.pdf
Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2.5V Putanga - Whakaputa (Max) 20V
Momotuhi - Input (Min) 2.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Topology Boost Kaiwhakahaere Tukutahi No
Pūrere Pūrere Whakarato 10-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Momo putanga Adjustable Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP1614ACPZ-1.3-R7-ND
ADP1614ACPZ-1.3-R7TR
ADP1614ACPZ13R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Mahinga Step-Up
Rautanga - Whakawhiti 1.3MHz Whakaahuatanga Taipitopito Boost Switching Regulator IC Positive Adjustable 2.5V 1 Output 4A (Switch) 10-WFDFN Exposed Pad, CSP
Nama - Whakaputa 4A (Switch) Tau Wae Tuakiri ADP1614