ADP150AUJZ-2.0-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP150AUJZ-2.0-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP150AUJZ-2.0-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 2V 150MA 5TSOT
Ngā Rauemi: ADP150AUJZ-2.0-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP150AUJZ-2.0-R7
Tau Wae ADP150AUJZ-2.0-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 2V 150MA 5TSOT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149371 pcs Pepa Raraunga ADP150AUJZ-2.0-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 2V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 5-TSOT Raupapa -
Paa / Case SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP150AUJZ-2.0-R7TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2V 150mA 5-TSOT
Tae - Whakaaetanga (Max) 320µA I teie nei - Quiescent (Iq) 22µA
Nama - Whakaputa 150mA Ngā Āhuatanga Mana Enable