ADP122ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADP122ACPZ-1.8-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADP122ACPZ-1.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6LFCSP
Ngā Rauemi: ADP122ACPZ-1.8-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADP122ACPZ-1.8-R7
Tau Wae ADP122ACPZ-1.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 300MA 6LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113822 pcs Pepa Raraunga ADP122ACPZ-1.8-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-LFCSP-UD (2x2) Raupapa -
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad, CSP PSRR 60dB (10kHz ~ 100kHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADP122ACPZ-1.8-R7CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Tae - Whakaaetanga (Max) 240µA I teie nei - Quiescent (Iq) 105µA
Nama - Whakaputa 300mA Ngā Āhuatanga Mana Enable