ADM7170ACPZ-1.3-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7170ACPZ-1.3-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADM7170ACPZ-1.3-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.3V 500MA 8LFCSP
Ngā Rauemi: ADM7170ACPZ-1.3-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADM7170ACPZ-1.3-R7
Tau Wae ADM7170ACPZ-1.3-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.3V 500MA 8LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78255 pcs Pepa Raraunga ADM7170ACPZ-1.3-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.3V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 6.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADM7170ACPZ-1.3-R7-ND
ADM7170ACPZ-1.3-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 500mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 5.1mA I teie nei - Quiescent (Iq) 2mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Soft Start