ADM7160ACPZN1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7160ACPZN1.8-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADM7160ACPZN1.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP
Ngā Rauemi: ADM7160ACPZN1.8-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADM7160ACPZN1.8-R7
Tau Wae ADM7160ACPZN1.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 200MA 6LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87969 pcs Pepa Raraunga ADM7160ACPZN1.8-R7.pdf
Rae Tae (Max) 0.23V @ 200mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-LFCSP-UD (2x2) Raupapa -
Paa / Case 6-UDFN Exposed Pad, CSP PSRR 54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADM7160ACPZN1.8-R7-ND
ADM7160ACPZN1.8-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Tae - Whakaaetanga (Max) 350µA I teie nei - Quiescent (Iq) 20µA
Nama - Whakaputa 200mA Ngā Āhuatanga Mana Enable