ADM7150ACPZ-1.8-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADM7150ACPZ-1.8-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADM7150ACPZ-1.8-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8LFCSP
Ngā Rauemi: ADM7150ACPZ-1.8-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADM7150ACPZ-1.8-R7
Tau Wae ADM7150ACPZ-1.8-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.8V 800MA 8LFCSP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17356 pcs Pepa Raraunga ADM7150ACPZ-1.8-R7.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-LFCSP-WD (3x3) Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Short Circuit Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-WFDFN Exposed Pad, CSP PSRR -
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa ADM7150ACPZ-1.8-R7CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Tae - Whakaaetanga (Max) 12mA I teie nei - Quiescent (Iq) 7mA
Nama - Whakaputa 800mA Ngā Āhuatanga Mana Enable