ADG1201BRJZ-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADG1201BRJZ-R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADG1201BRJZ-R2
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC SWITCH SPST NO SOT23
Ngā Rauemi: ADG1201BRJZ-R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADG1201BRJZ-R2
Tau Wae ADG1201BRJZ-R2 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
He Rahinga Kei te wātea 65815 pcs Pepa Raraunga ADG1201BRJZ-R2.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 5 V ~ 16.5 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) ±5 V ~ 16.5 V
Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) 170ns, 105ns Whakawhitihia te Kotahitanga SPST - NO
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-6 Raupapa -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-6
Ētahi Ingoa ADG1201BRJZ-R2-ND
ADG1201BRJZ-R2TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Whakaoho-a-Whenua (Max) 200 Ohm Tuhinga o mua 1
Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 1:1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1 Circuit IC Switch 1:1 200 Ohm SOT-23-6
I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) 100pA Crosstalk -
Toha Tae -0.8pC Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon) -
Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) 3pF, 3.3pF Tau Wae Tuakiri ADG1201
-3db Whaiwhata 660MHz