ADA4610-2BRZ-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADA4610-2BRZ-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA4610-2BRZ-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC OPAMP JFET 16.3MHZ RRO 8SOIC
Ngā Rauemi: ADA4610-2BRZ-R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA4610-2BRZ-R7
Tau Wae ADA4610-2BRZ-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC OPAMP JFET 16.3MHZ RRO 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18097 pcs Pepa Raraunga ADA4610-2BRZ-R7.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) ±4.5 V ~ 15 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 200µV
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Te utu o te huka 61 V/µs
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Momo putanga Rail-to-Rail
Ētahi Ingoa ADA4610-2BRZ-R7-ND
ADA4610-2BRZ-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Hua Hua Whai Hua 16.3MHz Whakaahuatanga Taipitopito J-FET Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC
I teie nei - Te tuku 1.6mA I teie nei - Whakaatu / Channel 79mA
I teie nei - Putanga Whakauru 5pA Tau Wae Tuakiri ADA4610
Momo Kuputuhi J-FET -3db Whaiwhata 9.5MHz