ADA4610-1ARJZ-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADA4610-1ARJZ-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ADA4610-1ARJZ-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC OPAMP JFET RRO SOT23-5
Ngā Rauemi: ADA4610-1ARJZ-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ADA4610-1ARJZ-R7
Tau Wae ADA4610-1ARJZ-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
He Rahinga Kei te wātea 62198 pcs Pepa Raraunga ADA4610-1ARJZ-R7.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi / Tino (±) ±4.5 V ~ 15 V Momotuhi - Whakamutanga Whakauru 400µV
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-5 Te utu o te huka 61 V/µs
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Momo putanga Rail-to-Rail
Ētahi Ingoa ADA4610-1ARJZ-R7CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Hua Hua Whai Hua 16.3MHz Whakaahuatanga Taipitopito J-FET Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5
I teie nei - Te tuku 1.6mA I teie nei - Whakaatu / Channel 79mA
I teie nei - Putanga Whakauru 5pA Momo Kuputuhi J-FET
-3db Whaiwhata 9.5MHz