AD5282BRUZ200-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5282BRUZ200-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5282BRUZ200-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL 200K 256POS 16TSSOP
Ngā Rauemi: AD5282BRUZ200-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5282BRUZ200-R7
Tau Wae AD5282BRUZ200-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC POT DGTL 200K 256POS 16TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29971 pcs Pepa Raraunga AD5282BRUZ200-R7.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 16.5 V, ±5V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 30 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 16-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 60 Te Pakanga (Ohms) 200k
Packaging Original-Reel® Paa / Case 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa AD5282BRUZ200-R7DKR Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o Tapa 256 Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 200k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-TSSOP Whirihoranga Potentiometer
Tau Wae Tuakiri AD5282
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AD5282BRUZ20
AD5282BRUZ20
Kaihanga: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga: IC DUAL POT 20K 256POS 16-TSSOP