AD5263BRUZ200-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5263BRUZ200-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT QUAD 200K 24-TSSOP
Ngā Rauemi: AD5263BRUZ200-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5263BRUZ200-R7
Tau Wae AD5263BRUZ200-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
He Rahinga Kei te wātea 19486 pcs Pepa Raraunga AD5263BRUZ200-R7.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 16.5 V, ±4.5 V ~ 7.5 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 30 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 60 Te Pakanga (Ohms) 200k
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa AD5263BRUZ200-R7CT Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 256 Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI Ngā āhuatanga Cascade Pin, Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 200k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C, SPI Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer