AD5258BRMZ10-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5258BRMZ10-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5258BRMZ10-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC POT DGTL I2C 10K 64P 10MSOP
Ngā Rauemi: AD5258BRMZ10-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5258BRMZ10-R7
Tau Wae AD5258BRMZ10-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
He Rahinga Kei te wātea 65031 pcs Pepa Raraunga AD5258BRMZ10-R7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 200 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 10-MSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 75 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Ētahi Ingoa AD5258BRMZ10-R7-ND
AD5258BRMZ10-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o Tapa 64 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C Ngā āhuatanga Selectable Address
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 10-MSOP Whirihoranga Potentiometer