AD5245BRJZ10-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5245BRJZ10-R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5245BRJZ10-R2
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 256POS SOT23-8
Ngā Rauemi: AD5245BRJZ10-R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5245BRJZ10-R2
Tau Wae AD5245BRJZ10-R2 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC DGTL POT 256POS SOT23-8 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 71220 pcs Pepa Raraunga AD5245BRJZ10-R2.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 45 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-8 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 50 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-8
Ētahi Ingoa AD5245BRJZ10-R2-ND
AD5245BRJZ10-R2TR
AD5245BRJZ10R2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Ngā āhuatanga Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface SOT-23-8