AD5241BRUZ10-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5241BRUZ10-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT 256POS 10K 14TSSOP
Ngā Rauemi: AD5241BRUZ10-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5241BRUZ10-R7
Tau Wae AD5241BRUZ10-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC DGTL POT 256POS 10K 14TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69647 pcs Pepa Raraunga AD5241BRUZ10-R7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.3 V ~ 2.7 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 30 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 14-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 60 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa AD5241BRUZ10-R7-ND
AD5241BRUZ10-R7TR
AD5241BRUZ10R7
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o Tapa 256 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Volatile
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP