AD5233BRUZ10-R7
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
ADI (Analog Devices, Inc.)
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5233BRUZ10-R7
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT QUAD 64POS 24-TSSOP
Ngā Rauemi: AD5233BRUZ10-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5233BRUZ10-R7
Tau Wae AD5233BRUZ10-R7 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga IC DGTL POT QUAD 64POS 24-TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20843 pcs Pepa Raraunga AD5233BRUZ10-R7.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V, ±2.5 V ~ 2.75 V Te manawanui -40%, +20%
Te Tae Teaweke (Tae) 600 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 15 Te Pakanga (Ohms) 10k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa AD5233BRUZ10-R7-ND
AD5233BRUZ10-R7TR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o Tapa 64 Tuhinga o mua 4
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga SPI Ngā āhuatanga Cascade Pin
Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP Whirihoranga Potentiometer