AD5171BRJZ100-R2
ADI (Analog Devices, Inc.)ADI (Analog Devices, Inc.)
AD5171BRJZ100-R2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AD5171BRJZ100-R2
Kaihanga / Waitohu: ADI (Analog Devices, Inc.)
Whakaahuatanga hua IC DGTL POT OTP 100K I2C SOT23-8
Ngā Rauemi: AD5171BRJZ100-R2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AD5171BRJZ100-R2
Tau Wae AD5171BRJZ100-R2 Kaihanga ADI (Analog Devices, Inc.)
He Rahinga Kei te wātea 52651 pcs Pepa Raraunga AD5171BRJZ100-R2.pdf
Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V Te manawanui ±30%
Te Tae Teaweke (Tae) 35 ppm/°C Taper Linear
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23-8 Raupapa -
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 60 Te Pakanga (Ohms) 100k
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-23-8
Ētahi Ingoa AD5171BRJZ100R2TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o Tapa 64 Tuhinga o mua 1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi OTP
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga I²C
Ngā āhuatanga Selectable Address Whakaahuatanga Taipitopito Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface SOT-23-8