5KP100-E3/54
Vishay Semiconductor Diodes Division
5KP100-E3/54 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP100-E3/54
Kaihanga / Waitohu: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100VWM 179VC P600
Ngā Rauemi: 5KP100-E3/54.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP100-E3/54
Tau Wae 5KP100-E3/54 Kaihanga Vishay Semiconductor Diodes Division
He Rahinga Kei te wātea 4905 pcs Pepa Raraunga 5KP100-E3/54.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 111V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 100V Tuhinga o mua - Breakdown P600
Momo Zener Raupapa TransZorb®
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Tiaki Raina Power 5000W (5kW) Power - Peak Pulse 27.9A
Ko te poari P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 5KP100-E3/54 Whakaahuatanga TVS DIODE 100VWM 179VC P600
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 179V Capacitance @ Frequency -