515D477M050DG8PE3
Vishay Sprague
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 515D477M050DG8PE3
Kaihanga / Waitohu: Vishay Sprague
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 515D477M050DG8PE3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 515D477M050DG8PE3
Tau Wae 515D477M050DG8PE3 Kaihanga Vishay Sprague
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103014 pcs Pepa Raraunga 515D477M050DG8PE3.pdf
Te manawanui 470µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa 515D
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Kaihauturu 760mA @ 120Hz
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga 515D477M050DG8PE3 Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Whakaahua nui 470µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 85°C