UOLED-96-G2
4D Systems4D Systems
UOLED-96-G2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UOLED-96-G2
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua MOD OLED 0.96" 96X64 GOLDELOX
Ngā Rauemi: 1.UOLED-96-G2.pdf2.UOLED-96-G2.pdf3.UOLED-96-G2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UOLED-96-G2
Tau Wae UOLED-96-G2 Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga MOD OLED 0.96" 96X64 GOLDELOX Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2519 pcs Pepa Raraunga 1.UOLED-96-G2.pdf2.UOLED-96-G2.pdf3.UOLED-96-G2.pdf
Te tiro i te rohe 20.14mm W x 13.42mm H Papamahi -
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1114
UOLED96G2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga TTL
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 96 x 64 Poutoro Poto -
Momo Whakaatu OLED - Passive Matrix Whakaatu Aratau -
Rahi Mata Mataara 0.96" (24.38mm) Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Red, Green, Blue (RGB) OLED - Passive Matrix TTL 0.96" (24.38mm) 96 x 64